Jesteś tutaj: ASTAKSANTYNA AstaReal®

AstaReal® astaksantyna to naturalna astaksantyna z wyboru!

AstaReal AB jest pionierem i światowym liderem w dziedzinie naturalnych produktów leczniczych na bazie astaksantyny. Produkowany w Szwecji i sprzedawany pod marką AstaReal®, AstaReal jest zaangażowany w dostarczanie naturalnych produktów astaksantyny, które wspierają ludzkie zdrowie i kreują standardy rynkowe.

AstaReal była pierwszą firmą na świecie, która komercyjnie produkuje naturalną astaksantynę z mikroalgi Haematococcus pluvialis. Produkty AstaReal® są wspierane przez rozległą wiedzę i niezrównane doświadczenie w dziedzinie badań i produkcji mikroalg. Wykorzystywana technika hodowli zapewnia bardziej efektywne, czystsze i bezpieczniejsze procesy.  Skutkuje to uzyskiwaniem astaksantyny o najwyższym stężeniu, czystości i jakości dostępnej na rynku.

AstaReal® to naturalna astaksantyna z wyboru i jest stosowana i zatwierdzana przez specjalistów od zdrowego odżywiania na całym świecie. AstaReal® jest wykorzystywany w wielu znanych markach suplementów i kosmetyków na całym świecie.


Technologia uprawy

Wysoce zaawansowana technologia dająca doskonałe produkty

AstaReal to pionierzy w uprawie mikroalg. We wczesnych latach 90-tych opracowaliśmy wysoce zaawansowaną i jedyną w swoim rodzaju technologię wykorzystującą specjalnie zaprojektowane fotobioreaktory do hodowli mikroalg Haematococcus pluviailis (HP).

Proces uprawy rozpoczyna się w laboratorium, gdzie hodowla nasienna jest uprawiana w sterylnych warunkach, aby zapewnić czystą kulturę. Kultura jest wzbogacona o niezbędne składniki odżywcze i światło, które pozwala na optymalny wzrost i proliferację (faza zielona). Kiedy kultura osiągnie optymalną gęstość w fazie zielonej, jest przenoszona do naszych unikalnych fotobioreaktorów ze stali nierdzewnej, gdzie inicjowana jest produkcja astaksantyny (faza czerwona). Gdy glony osiągną dojrzałość, są zbierane, kruszone i suszone. Ostateczna biomasa to ciemnoczerwony proszek o wysokiej czystości, zawierający wysokie stężenie astaksantyny. Biomasa może być dalej udoskonalana w celu wytworzenia szeregu produktów masowych, które są odpowiednie dla różnych formatów i receptur.

  

Nasze fotobioreaktory zostały indywidualnie wykonane i specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić optymalne dojrzewanie komórek. Dzięki tej bezkonkurencyjnej technologii jesteśmy w stanie zapewnić higieniczne warunki i środowisko, które pozwala hodowli osiągnąć niezrównane poziomy dojrzałości. Rezultatem są najwyższej jakości naturalne produkty astaksantyny o najwyższej jakości, stabilności i stężeniu dostępnym na rynku.

Nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu i pasji w dostarczaniu produktów, które zapewniają zdrowie i dobre samopoczucie ludziom na całym świecie. Nasza zaawansowana technologia, wysoki poziom wiedzy i bogate doświadczenie w produkcji mikroalg pozwala nam wytwarzać naturalne produkty z astaksantyną, które przewyższają standardy rynkowe.

Nasz pierwszy zakład produkcyjny powstał w Gustavsbergu w Szwecji, gdzie na początku lat 90. XX wieku staliśmy się pierwszą firmą na świecie, która komercyjnie produkowała naturalną astaksantynę z mikroalg. Zakład posiada certyfikaty ISO, HACCP, a nasza produkcja posiada certyfikaty zarówno Halal, jak i koszerności.

Nasze zobowiązanie do zapewnienia dostaw najwyższej jakości naturalnych produktów astaksantyny jest dodatkowo poparte otwarciem nowego zakładu produkcyjnego w 2014 roku. Nasz najnowszy zakład znajduje się w Moses Lake Washington w USA i wykorzystuje ten sam innowacyjny system fotobioreaktora, który opracowano w Szwecji. W rezultacie moc produkcyjna Grupy AstaReal wzrosła trzykrotnie, co pozwala nam konsekwentnie zaspokajać stale rosnące globalne zapotrzebowanie na doskonałą, naturalną astaksantynę.

Grupa AstaReal wraz ze swoją firmą macierzystą Fuji Chemical Industries Co., Ltd. są światowymi liderami w dziedzinie naturalnych produktów zdrowotnych opartych na astaksantynie. Grupa nadal jest liderem w produkcji i innowacjach naturalnej astaksantyny.


Jakość i bezpieczeństwo AstaReal® - najlepiej przebadana marka naturalnej astaksantyny

Istnieje ponad 400 recenzowanych badań dotyczących astaksantyny. AstaReal® został wykorzystany w większości tych badań. Kliniczna baza danych AstaReal® zawiera ponad 50 badań na ludziach, w tym 23 badania z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo, w których ponad 1400 uczestników przechodziło leczenie trwające od 2 tygodni do 6 miesięcy.

Dawki stosowane w tych badaniach wynosiły od 2 do 45 mg / dobę. Badania miały na celu określenie skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji astaksantyny AstaReal® na różne dawki, okresy leczenia, projekty badań i zmienne demograficzne, w tym wiek, płeć i pochodzenie etniczne.

Wszystkie badania nie wykazały żadnych skutków ubocznych na podstawie wyników badań hematologicznych, chemii surowicy, analizy moczu i kwestionariuszy samoopisowych.

W badaniu z podwójnie ślepą próbą, kontrolowanym placebo, przeprowadzonym w Japonii w 2010 roku, 15 zdrowych dorosłych przyjmowało 45 mg astaksantyny AstaReal® na dobę przez 4 tygodnie, co stanowiło ponad 7-krotność sugerowanej dawki 4 mg na dobę. Badanie nie wykazało niekorzystnych skutków dla wszystkich standardowych parametrów badania, w tym ciśnienia wewnątrzgałkowego (Kajita i wsp., 2010).

 

Certyfikaty

AstaReal® posiada certyfikaty ISO, HACCP, Halal i Kosher.